Na sygnale: Rola życia (529)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Britney idzie z Danielem na randkę. Zespół Artura rusza z pomocą kobiecie, która zaczęła odczuwać silny ból brzucha i straciła przytomność. Wcześniej przez kilka miesięcy starała się zajść w ciążę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Britney idzie z Danielem na randkę na tor wyścigowy. Zespół Artura rusza z pomocą kobiecie, która nagle zaczęła odczuwać silny ból brzucha i straciła przytomność. Wcześniej przez kilka miesięcy bez powodzenia starała się zajść w ciążę. Góra i Zdzisio odkrywają, że Wiesława ich okłamuje. Po pracy postanawiają ją śledzić. Ekipa Benia dostaje informację o wypadku na planie filmowym. Okazuje się, że jeden z aktorów został uderzony w nos, a drugi doznał urazu dłoni. Przy okazji Britney zauważa, że gwiazda produkcji ma poważny problem neurologiczny. Godzinę później do bazy napływa kolejne wezwanie z planu - tym razem doszło do urazu kręgosłupa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...