M jak miłość | odc. 1781

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Misiek zostaje gwiazdą urodzinowego przyjęcia Poli zorganizowanego przez Kamila. Chłopiec robi furorę dzięki magicznym sztuczkom. Anita odkrywa, że jej matką jest autorka książki o walce z nałogiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół.

W tym odcinku

Misiek zostaje gwiazdą urodzinowego przyjęcia Poli zorganizowanego przez Kamila. Chłopiec robi furorę dzięki magicznym sztuczkom. Solenizantka dostaje wymarzony prezent - chomika Chrupka. Anita odkrywa, że jej matką jest autorka znanej książki o walce z nałogiem - Anna Lerman. Dziewczyna jest wściekła, że wykreśliła ją ze swojego życia, choć wygrała z uzależnieniem i bez problemu mogła ją po latach odnaleźć. Gdy pisarka zjawia się w domu Gryca, Anita nie chce z nią rozmawiać. Kinga robi Piotrkowi wymówki, gdy przyłapuje go z rachunkiem z fast foodu. Jest zła, że mąż, który przeszedł zawał, nie przestrzega diety. Dzięki Ani Marcin dowiaduje się, że Kama wyjechała na Śląsk do stryja Erwina. Kiedy dociera na miejsce, dziewczyna wyznaje mu, że jest w ciąży. Nie wie, że siostra już wcześniej zdradziła Chodakowskiemu jej sekret. Tymczasem bliscy Kamy uznają Marcina za jej narzeczonego i zasypują pytaniami o termin ślubu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...