Barwy szczęścia | odc. 2940

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wizycie Roberta (Paweł Ławrynowicz) Renata (Anna Mrozowska) i Dominika odkrywają, że w bistro nie ma prądu. Ktoś uszkodził skrzynkę zasilającą. Marcin ma pomówić ze Stefaniakiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Rano Renatę i Dominikę czeka przykra niespodzianka. Okazuje się, że ktoś uszkodził skrzynkę zasilającą i w bistro nie ma prądu. Marcin jest pewien, że to sprawka Stefaniaka i chce się z nim rozmówić. Majak ostrzega go, że jeśli wykorzysta stanowisko, by pomóc swojej dziewczynie, czeka go kontrola. Tymczasem okazuje się, że Robert to dawny klient Dominiki. Rawiczowa, Małgorzata i Jerzy żegnają wylatujących do Indii Natalię i Cezarego. Kancelarię przejmuje Klemens. Jego decyzje mocno zaskakują Malwinę. Kornel przeprasza Idę za rodzinny incydent w bistro. Winę za całą sytuację zrzuca na syna. Nie przyjmuje również w pracy listu poleconego, prawdopodobnie dotyczącego rozwodu. Modrzycki wykorzystuje okazję i zagląda do Sławki, by podpytać ją o męża. Włącza do śledztwa także Weronikę. Chce, by zbliżyła się do Patryka. Jest przekonany, że dzięki Jezierskim dotrą do informacji o ciemnych interesach Bondy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...