Uroczysko (40)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat

W skrócie

Filip spotyka się z przyjacielem ojca. Liczy, że ten pomoże mu w rozwikłaniu zagadki śmierci mamy. Z Agatą zostaje też zaproszony na romskie wesele. Niespodziewanie policjant przerywa uroczystość.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 12:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Filip spotyka się z Halikiem, dawnym przyjacielem ojca. Ma nadzieję, że ten pomoże mu w rozwikłaniu zagadki tragicznej śmierci mamy. Tymczasem sprawa prowadzona przez załogę się komplikuje. Kłys skrupulatnie składa w całość odnalezione w lesie szczątki mężczyzny. Szkieletowi brakuje jednak ręki. Swoją dłoń pokazuje starej cygance Agata, która wraz z Filipem zostaje zaproszona na romskie wesele. Wróżba jest niezwykle celna. Niespodziewanie Ziomecki przerywa uroczystość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...