Na sygnale: Nie ma tego złego (528)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Nowy odzyskuje przytomność. Koledzy dowiadują się dzięki temu prawdy o działaniach Huberta. Ekipa Benia jedzie do salonu masażu, w którym klientka po jednym z zabiegów straciła władzę w nogach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Nowy w końcu odzyskuje przytomność. Koledzy dowiadują się dzięki temu całej prawdy o działaniach Huberta. Martyna kończy staż chłopaka przed terminem. Iwona, matka Filipa, oskarża syna Basi o znęcanie się w szkole nad jej dzieckiem. Na szczęście ratowniczce udaje się nawiązać kontakt z ojcem chłopca, Bartkiem. Ekipa Benia zostaje wezwana do salonu masażu, w którym klientka po jednym z zabiegów nagle zaczęła tracić równowagę i władzę w nogach. Zespół Góry pomaga dziewczynie skarżącej się na nudności, ból głowy i ciągłe pragnienie oraz jej współlokatorce, która ma na twarzy ślady pobicia. Szybko staje się jasne, że pacjentki coś ukrywają przed ratownikami.

Występują

Zobacz także

Ładuję...