Barwy szczęścia | odc. 2939

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed wyjazdem do Indii Natalia i Cezary spotykają się z bliskimi na pożegnalnym obiedzie. Kornel nie przestaje adorować Idy. Justin uprzedza koleżankę, by nie wierzyła w jego obietnice.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Przed wyjazdem do Indii Natalia i Cezary spotykają się z bliskimi na pożegnalnym obiedzie. Kornel nie przestaje adorować Idy. Justin uprzedza koleżankę, by nie wierzyła w jego obietnice. Gdy dziewczyna natyka się na ulicy na agresywnego rowerzystę, z pomocą przychodzi jej Patryk. Na wspólnym obiedzie w Feel Good chłopak wdaje się w kłótnię z ojcem, co odstrasza Idę. Renata i Dominika wpadają w kłopoty, gdy Robert zgłasza na policji, że to one przyczyniły się do śmierci jego ojca, wcześniej go szantażując. Marcin nie traktuje Stefaniaka poważnie, ale ten zwraca się po pomoc do Halickiej. Na efekty nie trzeba długo czekać. Dziewczyny odkrywają, że są obserwowane.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...