Barwy szczęścia | odc. 2938

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert oskarża Renatę o to, że razem z koleżanką przyczyniła się do śmierci jego ojca. Grozi jej unieważnieniem umowy najmu i sprawą w sądzie. Beata i Damian odwiedzają urząd, by wybrać termin ślubu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Artur zastanawia się, dlaczego Basia postanowiła się z nim rozstać. Mimo jej oferty zamieszkania razem na stopie przyjacielskiej Chowański się wyprowadza. Proponuje jednak pożegnalny obiad. Dominika nie jest zachwycona, gdy dowiaduje się, że następcą Natalii w kancelarii ma zostać Klemens. Robert oskarża Renatę o to, że razem z koleżanką przyczyniła się do śmierci jego ojca. Grozi jej unieważnieniem umowy najmu i sprawą w sądzie. Halicka jest zaskoczona, gdy poznaje jego plany. W końcu Stefaniak postanawia przeciągnąć na swoją stronę Klemensa. Niedzielska uświadamia sobie, że właśnie mija rocznica jej znajomości z Jackiem. Przechodzi z tego powodu kryzys. Zaręczeni Beata i Damian odwiedzają USC, by wybrać termin ślubu. Informują o swoich planach Luizę i Mirka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...