Uroczysko (37)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Seniorka znajduje w mieszkaniu ciało sąsiada. Za wszelką cenę chce ocalić jedynego świadka zdarzenia, gadatliwą Polly. Policjanci robią wszystko, by ująć sprawcę. Stosują między innymi prowokację.

Oglądaj w telewizji

Czw 18.07 0:00
TV 6logo
Czw 25.07 12:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Gdy starsza pani odnajduje w mieszkaniu ciało martwego sąsiada, wie, że za wszelką cenę musi chronić jedynego świadka zdarzenia. Polly jest dość gadatliwa, a to z pewnością nie spodoba się zabójcy, który nie będzie chciał dopuścić do jej przesłuchania. Policjanci również, choć z lekkim wahaniem, podejmą się ochrony naocznego świadka. Załoga robi wszystko, żeby ująć sprawcę. Zastosują m.in. prowokację. Czarna, niczym tajny agent, sprzeda Agacie kilka cennych informacji na temat doktora Michała Surowca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...