Uroczysko (36)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat

W skrócie

Roztrzęsieni studenci znajdują ciało profesora. Śledczy próbują ustalić, kim jest morderca i co wspólnego ze sprawą ma bliska sercu naukowca doktorantka. Starosta wtrąca się w policyjne dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.07 12:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Olek zasłuży sobie na uwagę Zuzy. Prawie przypłaci to życiem. Tymczasem roztrzęsieni studenci znajdują ciało swojego profesora. Laura stwierdza, że ten człowiek usmażył się przed śmiercią. Załoga próbuje ustalić, kim jest charyzmatyczny morderca i co wspólnego ze sprawą ma bliska sercu naukowca doktorantka. Przesłuchania prowadzone przez Agatę i Filipa eliminują kolejnych podejrzanych. W śledztwo wtrąca się zaangażowany politycznie starosta. Zarzuca policjantów pytaniami o sprawcę zabójstwa i jego motyw.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...