Uroczysko (35)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat

W skrócie

Ofiara eksperymentu profesora Milgrama bezskutecznie błaga o litość. Przed Ziomeckim i Wilczewską trudne śledztwo. Wezmą udział w wyrafinowanej grze o życie, by uratować kolejne osoby.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.07 12:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Ofiara eksperymentu profesora Milgrama bezskutecznie błaga o litość. Przed Ziomeckim i Wilczewską trudne śledztwo. Wezmą udział w wyrafinowanej grze o życie, by uratować kolejne osoby. Trafią też na świeżo wykopany grób. Tymczasem Agata i Michał udadzą się na romantyczną randkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...