Uroczysko (34)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat

W skrócie

Zuza znajduje na miejscu zbrodni strój, w który przebrany był morderca. Zdjęcia z monitoringu i krew ofiary na kostiumie wskazują na konkretnego sprawcę. Filip dostrzega na nagraniu błysk flesza.

Oglądaj w telewizji

Wt 23.07 12:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Zuza jeszcze raz przeszukuje miejsce zbrodni i znajduje strój, w który przebrany był morderca. Zdjęcia z monitoringu i krew ofiary na kostiumie wskazują na konkretnego sprawcę. Filip dostrzega na nagraniu błysk flesza. Tymczasem do komendy przychodzi ktoś, kto przyznaje się do zabójstwa. Sprawa się komplikuje, bo komisarze wykluczyli tę osobę z listy podejrzanych. Zuza musi przyjąć od matki Olka kilka kąśliwych uwag.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...