Uroczysko (33)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W czasie gdy w miasteczku trwa bal przebierańców, Galos znajduje martwą kobietę. Filip z Agatą za wszelką cenę usiłują doprowadzić śledztwo do końca. W noc zabójstwa znika ojciec Ziomeckiego.

Oglądaj w telewizji

Wt 16.07 0:00
TV 6logo
Wt 23.07 12:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

W miasteczku trwa bal przebierańców. Zabawa jednak cichnie, gdy Galos znajduje martwą kobietę z rozległą raną w klatce piersiowej. To jednak nie jest jedyny problem młodego policjanta. Tymczasem ścigany przez komisarzy zbrodniarz nie wykłada kart na stół - gra za to Królową kier i to okrutnie. Filip z Agatą usiłują doprowadzić śledztwo do końca. W noc zabójstwa znika ojciec Ziomeckiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...