Barwy szczęścia | odc. 2921

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cezary pomaga Natalii w opiece nad Leą. Dziewczynka nazywa go tatą. Marcin odkrywa, że Łukasz planuje zakup kamery, by szpiegować żonę. Kolejne spotkanie Sadowskich kończy się kłótnią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Przygnębieni Justin, Patryk i Sławka oddają Jaworskiemu i Krystynie klucze do mieszkania. Muszą rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Kiedy Skotnicki wpada na Reginę, stara się trzymać wobec niej dystans, zaskakując tym przyjaciółkę. Cezary pomaga Natalii w opiece nad Leą. Dziewczynka po raz pierwszy nazywa go tatą. Podczas spotkania z Aldoną i Borysem Kasia ukrywa małżeńskie problemy. Łukasz także nie przyznaje się do nich, rozmawiając z Izą. Zaskoczony Marcin odkrywa, że dziennikarz planuje zakup specjalnej kamery, która pozwoli mu szpiegować żonę. Kolejne spotkanie Sadowskich kończy się kłótnią. Dziennikarz jedzie później do Brzezin, gdzie obserwuje z ukrycia swój dom.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...