Barwy szczęścia | odc. 2920

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Załamany po odejściu ukochanej Łukasz zwierza się Stańskiemu. W Brzezinach Kasia ponownie spotyka Mariusza. Jego przyjaciel Maciek od razu zwraca uwagę, że Sadowska podoba się koledze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Załamany po odejściu żony Łukasz zwierza się Stańskiemu. W Brzezinach Kasia znów spotyka Mariusza. Jego przyjaciel Maciek, specjalista od fundamentów, od razu zauważa, jak bardzo Sadowska podoba się jego koledze. Na wsi zjawia się też niebawem Łukasz. Widząc ukochaną w towarzystwie sąsiada, nie potrafi ukryć zazdrości. Aleks i Ewa oficjalnie zostają parą. Aldona przyłapuje nastolatków na pocałunku. Zaczyna zamęczać syna pytaniami o ich związek. Borys stara się wspierać chłopaka, udzielając mu życiowych rad na temat kobiet. Patrykowi nie udaje się znaleźć żadnego sensownego lokum. Prawdopodobnie będzie musiał wrócić do Sławki. Regina i Justin podczas przygotowań do kolejnego koncertu coraz lepiej się poznają i zaczynają darzyć się sympatią. Bruno ostrzega Skotnickiego, by pamiętał, że jego nowa przyjaciółka ma męża i dziecko.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...