Barwy szczęścia | odc. 2917

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia ma za złe mężowi, że sprowadził na ich rodzinę zagrożenie. Wyjeżdża z synem do domu w Brzezinach. Justin zatrudnia do pomocy Oliwce stylistkę paznokci. Zbrowska widzi w niej konkurentkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Weronika zauważa siniaki na ciele Błażeja. Ma wyrzuty sumienia, że został pobity za to, że jej pomógł. Kiedy informacja o całej sprawie dociera do Kasi, Sadowscy na nowo zaczynają się kłócić. Kobieta ma za złe mężowi, że ponownie sprowadził na ich rodzinę niebezpieczeństwo. Po sprzeczce z ukochanym wyjeżdża z synem do domu w Brzezinach. Bożenę wyraźnie niepokoi napięta sytuacja pomiędzy Brunem a Amelią. Seniorka opowiada o swoich problemach Basi, którą spotkała na cmentarzu. Ta radzi jej pogodzić się z synem. W hotelu Stańskich Justin zatrudnia do pomocy Oliwce stylistkę paznokci, Idę. Zbrowska obawia się, że utalentowana koleżanka może odebrać jej klientki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...