Uroczysko (16)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agenci kontynuują śledztwo w sprawie morderstwa. Ziomecki jest coraz bardziej zirytowany. Gdy w ręce policji trafia kompromitujące nagranie, ekipa próbuje ustalić, kto szantażuje niewiernych mężów.

Oglądaj w telewizji

Pt 28.06 0:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Agenci kontynuują śledztwo w sprawie morderstwa w Uroczysku, które wyglądało jak egzekucja. Komisarz Ziomecki jest coraz bardziej zirytowany. Gdy w ręce policji trafia kompromitujące nagranie, ekipa próbuje ustalić, kto szantażuje niewiernych mężów. Miłość od pierwszego wejrzenia nie kończy się dobrze. Jedno z zakochanych opuści miasteczko w kajdankach. Nocleg w Częstochowie dostarczy Filipowi i Agacie kolejnych niezapomnianych wrażeń. Trafiają na małżeńskie łóżko we wspólnym pokoju hotelowym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...