Uroczysko (13)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ksiądz Marek oferuje nocleg biednemu artyście. Niedługo potem duchowny znajduje w lesie zwłoki swojego gościa. Komisarze rozpoczynają poszukiwania mordercy. Wpadają na pewien trop.

Oglądaj w telewizji

Czw 27.06 0:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Ksiądz Marek oferuje nocleg biednemu artyście. Niedługo potem kapłan znajduje w lesie zwłoki swojego gościa. Komisarze usiłują wpaść na trop mordercy. Pomoże im w tym kartka znaleziona w dłoni martwego mężczyzny i niebieski, jesienny kwiatek. Agata spotyka się ze swoim niedoszłym mężem. Filip boi się, że to oznacza, że zrezygnuje ona z pracy w Uroczysku i wróci do rodzinnego miasta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...