Uroczysko (14)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata analizuje serię rysunków przedstawiających okrutne sceny z udziałem kobiet. Ekipa zabezpiecza szkielet kolejnej ofiary. Patolog ustala, że śledczy mają do czynienia z seryjnym mordercą.

Oglądaj w telewizji

Czw 27.06 0:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Śledztwo nabiera tempa, do policjantów dołącza ksiądz Marek, który chce pomóc w dochodzeniu. Agata próbuje rozpracować serię niepokojących rysunków, przedstawiających okrutne sceny z udziałem kobiet. Gdy ekipa zabezpiecza szkielet kolejnej z ofiar, patolog ustala, że śledczy mają do czynienia z seryjnym mordercą. Komisarz Wilczewska wręcza Filipowi ślubny prezent.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...