Alf | sezon 1 odc. 25: Odlećmy razem

(ALF: Come Fly with Me)

serial komediowy USA 1986-1987  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Tannerowie otrzymują zaproszenie od Ochmonków na weekend w ich samolocie. Alf ma zostać w domu. Po starcie Willi odkrywa jednak kosmitę na pokładzie. Jego umiejętności okazują się przydatne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W dach garażu państwa Tannerów uderza uszkodzony statek kosmiczny z planety Melmac. Jego pasażer - włochaty stwór Alf - pozostaje na Ziemi, próbując przystosować się do nowych warunków. Dzieci państwa Tannerów - Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) od pierwszej chwili pałają sympatią do Alfa, natomiast rodzice - Kate (Anne Schedeen) i Willie (Max Wright) odnoszą się do nowego lokatora z nieco większym dystansem... Zwłaszcza głowa rodziny ma problemy z zaakceptowaniem włochatego intruza. Alf robi jednak wszystko, by stać się pełnoprawnym członkiem familii. Jego zachowanie nieraz doprowadza jednak w domu do komicznych i kłopotliwych sytuacji.

W tym odcinku

Tannerowie otrzymują atrakcyjne zaproszenie od swoich sąsiadów, państwa Ochmonków. Mają spędzić z nimi weekend w ich samolocie. Alf ma zostać w domu. Jednak już po starcie samolotu Willi odkrywa, że kosmita jest na pokładzie. Niespodziewanie pilot maszyny, Trevor Ochmonek, słabnie. Teraz życie wszystkich jest w rękach Alfa. Jego zadaniem jest bezpiecznie sprowadzenie samolotu na ziemię.

Występują

Twórcy

Ładuję...