Łowcy skarbów. Kto da więcej? (234)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna zaoferuje pokaźnych rozmiarów niemiecki zegar. Wojciech przywiezie kolekcję pamiątek z olimpiady w Moskwie. Skarbem Kamila okaże się szafka biurowa. Do Piotra należy jubileuszowy talerz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki licytuje między sobą przyniesione do studia przedmioty uczestników programu. W pierwszych odcinkach nowej serii w roli prowadzącego pojawi się Krzysztof Ibisz, który obok Pawła Orleańskiego będzie gospodarzem show.

Ten odcinek poprowadzi Krzysztof Ibisz. Anna zaoferuje pokaźnych rozmiarów niemiecki zegar Peerless. Na kolejnej aukcji swoje przedmioty zaprezentuje Wojciech, który przywiezie kolekcję pamiątek z olimpiady w Moskwie z 1980 roku. Skarbem Kamila okaże się szafka biurowa z szufladami w oryginalnym stanie, którą kupił na giełdzie staroci. Więcej o stylu mid-century modern, stanie zachowania mebla i jego wycenie opowie Daniel Stoiński. Jako ostatni w programie wystąpi Piotr, do którego należy jubileuszowy talerz kolekcjonerski upamiętniający 30-lecie lotu Concorde, słynnego samolotu naddźwiękowego.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...