Hawaje 5-0: Dziwna kradzież (9)

(Hawaii 5.0: Heihei)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grupa złodziei zabija kilku ochroniarzy. Nie giną jednak żadne pieniądze. Jedyna poszlaka sprawia, że Danny zwraca się o pomoc do swej byłej żony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Hawaii 5.0 to nowy wydział stanowy policji federalnej, który stawia sobie za zadanie uwolnienie Hawajów od zbrodni. Ekipą dowodzi zdeterminowany w swej pracy detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin). Wśród jego podwładnych jest detektyw Danny "Danno" Williams (Scott Caan), policjant świeżo przeniesiony z New Jersey, który zdecydowanie woli drapacze chmur od nasłonecznionych wybrzeży. W drużynie jest także Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim), detektyw policji pracujący już niegdyś w Honolulu, były protegowany ojca McGarretta, niesłusznie oskarżony przed laty o korupcję. Do zespołu dołącza także kuzynka China, piękna i nieustraszona Kono Kalakaua (Grace Park). Ta będąca świeżo po akademii policyjnej rodowita mieszkanka Hawajów za wszelka cenę pragnie pozyskać sobie miejsce wśród elity wydziału.

W tym odcinku

W Waikiki czterech zamaskowanych bandytów napada w biały dzień na samochód pancerny. W strzelaninie, do której dochodzi, śmierć ponosi dwóch ochroniarzy. Zespół 5-0 wkrótce odnajduje samochód. Okazuje się, że przewożone nim pieniądze postały nietknięte. Pewne przesłanki pozwalają policjantom sądzić, że gang uderzy ponownie podczas mającego się odbyć nazajutrz triatlonu. Nieoczekiwanie, aby rozwiązać sprawę, Danny musi zwrócić się o pomoc do swojej byłej żony.

Występują

Ładuję...