Barwy szczęścia | odc. 2914

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka ma obawy, że poprzedni związek Kępskiego wpłynie na ich relację. Kiedy Madzia i Wanda dostają wysypki od jednego z kremów Zbrowskiej, dziewczyna musi wycofać produkt ze sklepów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Oliwka ma obawy, że poprzedni, nieudany związek Kępskiego wpłynie na ich relację. Tomek jednak uspokaja ukochaną. Kiedy Madzia i Wanda dostają wysypki od jednego z kremów Zbrowskiej, dziewczyna musi opuścić stanowisko pracy w hotelu, by wycofać produkt ze sklepów. Zdenerwowany Stański oznajmia Justinowi, że ma znaleźć do gabinetu nową kosmetyczkę. Celina zleca Łukaszowi zbadanie sprawy producenta armatury łazienkowej. Podejrzewa on, że jego wspólnik dostarcza poufne informacje konkurencji. Sadowski podaje się za dewelopera, który chce złożyć większe zamówienie. W czasie gdy Agata szuka nowej pracy, Ignacy zostaje wezwany na policję za zaatakowanie kolegi. Dagmara i Kuba namawiają byłą szefową na pożegnalną imprezę. W trakcie zabawy Pyrka przyznaje się byłym podwładnym do związku z Kieliszewskim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...