Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3749

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W rozmowie telefonicznej Michalinka żali się ojcu, że mama często płacze. Bogdan rzuca wszystko i leci do Szwajcarii. Po przybyciu na miejsce w mieszkaniu Joanny zastaje obcego mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Bogdan nie może się doczekać wyników badań DNA Antka, ale procedury się przedłużają. Dzwoni do niego Michalinka i żali się, że mama często płacze po nocach. Prosi go, żeby do nich przyjechał. Berg rzuca wszystko i leci najbliższym samolotem do Szwajcarii. Jednak w mieszkaniu Joanny zastaje młodego mężczyznę. Tymczasem Baliszewski przywozi Romę do pracy. Widzą to Marta i Filip. Są zaskoczeni ich zażyłością. Jakiś czas później Leśniewska zauważa, jak Roma wypłakuje się w objęciach Bryckiego. Marta pyta Lenarską, co się dzieje. Roma, szlochając, sugeruje, że ktoś ją bardzo skrzywdził. Rozgoryczona Matylda dzwoni do Ali i mówi, że Dex nie pojawił się na spotkaniu, a ona już zaczęła coś do niego czuć. Zakłopotana Ala postanawia zrobić wszystko, żeby koleżanka poczuła pogardę do Dexa. Jednak sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...