Barwy szczęścia | odc. 2913

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emil dostaje na Dzień Dziecka gitarę. Pyrka obiecuje, że udzieli mu kilku lekcji gry. Za namową Oliwki Tomasz zaprasza rodziców na kolację. Dziewczyna ma nadzieję, że seniorzy w końcu ją polubią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Marysia dostaje od Huberta wymarzony prezent na Dzień Dziecka - drogą lalkę. Dziewczynka nie potrafi jednak cieszyć się z upominku, ponieważ cały czas tęskni za mamą. Emil z kolei otrzymuje upragnioną gitarę. Pyrka obiecuje, że udzieli nastolatkowi kilku lekcji gry, czym punktuje u Joasi. Sebastian zostaje dziadkiem. Angela rodzi córeczkę. Kowalski coraz bardziej martwi się o Dominikę. Obawia się, jak ukochana zniesie rozstanie z Mateuszkiem, gdy Sonia wyjdzie z więzienia. Za namową Oliwki Tomasz zaprasza rodziców na kolację. Dziewczyna ma nadzieję, że seniorzy poznają ją bliżej i w końcu polubią. Okazuje się, że na brak zaufania z ich strony znaczący wpływ miała była partnerka Kępskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...