Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3748

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W zleconych przez Romę badaniach widzowie skrytykowali Gębę. Marta za to wypada świetnie. Gębowski ma pretensje do Lenarskiej. Ich kłótnię zauważa Baliszewski, który odkrywa, że są kochankami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

W zleconych przez Romę badaniach oglądalności widzowie ostro skrytykowali Gębę. Marta za to wypada świetnie. Gębowski ma pretensje do Lenarskiej. Ich kłótnię zauważa Baliszewski, który odkrywa, że są kochankami. Proponuje on Romie pewien układ. Tymczasem Nalepa wysłuchuje krytyki profesor Agier. Odważnie stawia się jednak swojej dawnej mentorce, której nie prosił o konsultację. Łucja także zaskakuje matkę swoim asertywnym zachowaniem. Między kobietami dochodzi do emocjonalnej rozmowy, po której profesor Agier ląduje na oddziale jako pacjentka. Do Ali i Majki przychodzi kompletnie załamana Matylda. Dziewczyna dowiedziała się, że jej były chłopak, którego wciąż kocha, oświadczył się innej. Koleżanki pocieszają ją, a kiedy ta wychodzi mówią o jej sytuacji Karolowi i Dexowi. Ci proponują, żeby ją z kimś umówić. Wybór pada na Dexa, ale Majka wyraźnie ma z tym problem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...