Strażnik Teksasu | sezon 9 odc. 24

(Walker, Texas Ranger: The Final Showdown)

serial sensacyjny USA 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Niebezpieczni bandyci, którzy uciekli z więzienia, chcą zemścić się na Walkerze i jego przyjaciołach, którzy przyczynili się do ich uwięzienia. Postanawia sam rozprawić się z przestępcami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnej serii niezłomny stróż prawa, Cordell Walker (Chuck Norris), wciąż spieszy na pomoc potrzebującym, nie bacząc na niebezpieczeństwo. W jego misjach towarzyszy mu czarnoskóry przyjaciel James Trivette (Clarence Gilyard). Miłością życia Walkera jest pełna uroku prokurator, Alex Cahill (Sheree J. Wilson).

W tym odcinku

Niebezpieczni bandyci, którzy uciekli z więzienia, chcą zemścić się na Walkerze i jego przyjaciołach, ponieważ przed laty przyczynili się oni do ich uwięzienia. Wkrótce Trivette zostaje ciężko ranny podczas strzelaniny. Alex bardzo boi się o męża i zaczyna przedwcześnie rodzić. Dziecko przychodzi na świat w bardzo ciężkim stanie. Walker postanawia sam rozprawić się z przestępcami. Również w równoległej opowieści o jego słynnym przodku, rewolwerowcu Cooperze, dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Bandyta Moon porywa żonę i córeczkę Coopera.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...