Strażnik Teksasu | sezon 9 odc. 23

(Walker, Texas Ranger: The Final Showdown)

serial sensacyjny USA 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Walker i Alex dowiadują się, że z więzienia uciekło czterech przestępców, do schwytania których przyczynił się kiedyś Walker. Teraz zamierzają oni sie zemścić...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnej serii niezłomny stróż prawa, Cordell Walker (Chuck Norris), wciąż spieszy na pomoc potrzebującym, nie bacząc na niebezpieczeństwo. W jego misjach towarzyszy mu czarnoskóry przyjaciel James Trivette (Clarence Gilyard). Miłością życia Walkera jest pełna uroku prokurator, Alex Cahill (Sheree J. Wilson).

W tym odcinku

Walker i Alex zapraszają przyjaciół do swojej posiadłości. Gospodarz opowiada gościom o przodku, słynnym rewolwerowcu Hayesie Cooperze, który po narodzinach córki ustatkował się i osiadł na ranczu. Podczas tego spotkania dowiadują się, że z więzienia o zaostrzonym rygorze w Huntsville uciekło czterech groźnych przestępców, którzy przed laty grasowali po całym Teksasie. Przed siedmiu laty zostali schwytani, a przyczynił się do tego między innymi Walker. Ich przywódcą jest psychopatyczny bandyta, który teraz zamierza się na nim zemścić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...