Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3747

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żaneta sugeruje Cieślikowi, że huśtawka nastrojów Moniki może oznaczać ciążę. Darek natomiast prezentuje Boreckiej nagranie, w którym Aneta przyznaje się do tego, że szantażowała świadka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Żaneta zauważa dziwne zachowanie Moniki. Sugeruje Cieślikowi, że taka huśtawka nastrojów może oznaczać ciążę. Damian jest zdenerwowany. Podczas kolacji z Brunem na chwilę zostawia kochanków samych, a ci znowu mają się ku sobie. Tymczasem Darek prezentuje Boreckiej nagranie, w którym Aneta przyznaje się do szantażowania świadka. Żbik sugeruje kobiecie, żeby zakończyła współpracę z Siwek. Borecka zwalnia Anetę. Zarzuca jej nieudolność i brak profesjonalizmu. Siwek znowu szantażuje, ale tym razem Darka, któremu grozi, że powie Kasi o jego zdradzie. Lew namawia Łucję, żeby zaczęła przeciwstawiać się apodyktycznej matce. Dyrektor Adamski niespodziewanie oznajmia, że zatrudnił profesor Agier, która ma być konsultantką w szpitalu. Nalepa jest wściekły. Twierdzi, że to zniszczy ich oddział.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...