Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3745

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aneta zaczyna szantażować ciężarną Izabelę ujawnieniem jej niechlubnej przeszłości. Borecki mówi Żbikowi, że prawniczka żony próbuje zniszczyć życie jego ukochanej. Czerski postanawia interweniować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Łucja odkrywa, że młody pacjent ma w klatce piersiowej igłę i grozi mu śmierć. Wraz z Nalepą z powodzeniem przeprowadza ryzykowną operację. Otrzymuje gratulacje od Lwa i Kamila, gdy w szpitalu pojawia się profesor Agier, która ma szokujące wieści. Aneta zaczyna szantażować ciężarną Izabelę ujawnieniem jej niechlubnej przeszłości. Chce w ten sposób skłonić kobietę do zeznań przeciwko partnerowi. Zdenerwowany Borecki mówi Żbikowi, że prawniczka żony próbuje zniszczyć życie jego ukochanej. Czerski postanawia coś zaradzić w tej kwestii. Tymczasem Bogdan czyta o badaniach genetycznych. Wpada na pomysł, jak ustalić, czy jest ojcem Antka. Jagoda orientuje się, że Szark wciąż kocha swoją byłą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...