Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3744

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aneta dowiaduje się, że nowa partnerka męża jej klientki, prezenterka telewizyjna, była niegdyś dziewczyną do towarzystwa. Roma wytyka Gębie potknięcia na wizji. Marcie nie podoba się jej zachowanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Darek pokazuje Kasi salę na wesele. Próbuje w ten sposób ukryć, jak bardzo przeżywa sprawę Boreckich. Zakościelny też jest przejęty, ponieważ prasa sugeruje, że ich kancelaria może przegrać. Aneta dowiaduje się, że nowa partnerka męża jej klientki, obecnie prezenterka telewizyjna, była niegdyś dziewczyną do towarzystwa. Tymczasem Roma wytyka Gębie potknięcia na wizji. Marcie nie podoba się jej zachowanie. Lenarska nie daje spokoju także nowemu szefowi działu HR, którym okazuje się Baliszewski. Wypowiada się o nim w obraźliwy sposób, co może mieć poważne konsekwencje. Nie wie bowiem, z kim zadziera. Z kolei Niuniek pragnie poznać ostatnią wolę Hebla. Hoffer chce, aby doktor Agier zajęła się trudnym do zdiagnozowania pacjentem. Łucja czuje się doceniona, ale traci dobry humor, gdy otrzymuje wiadomość od matki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...