Barwy szczęścia | odc. 2909

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mimo starań Kajtka Oliwka spędza wieczór z Kępskim. Hubert i Asia wybierają się na stand-up. Ignacy odkrywa, że został zwolniony dyscyplinarnie z Fit-Zdrowia. Piter złożył na niego skargę.

Oglądaj w telewizji

Śr 21.02 11:30
TVP Polonialogo
Śr 21.02 16:30
TVP Polonialogo
Czw 22.02 4:10
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kajtek stara się utrudnić spotkanie Kępskiego z Oliwką. Ten odkrywa, że chłopak pracuje w hotelu. Ostatecznie Zbrowska spędza jednak romantyczny wieczór z biznesmenem. Hubert i Asia wybierają się razem na stand-up. Ignacy zagląda do Fit-Zdrowia po świadectwo pracy. Z zaskoczeniem odkrywa, że został zwolniony dyscyplinarnie. Okazuje się, że Piter złożył na niego skargę. Był również w sprawie pobicia na policji. Kieliszewski umawia się później z Agatą. Zostają przyłapani przez Justina. Witka czeka rozprawa w sądzie za prowadzenie samochodu bez uprawnień. Marek prosi o pomoc Marcina, ale on stanowczo odmawia interwencji. Sebastian i Dominika mają dla Mateuszka niespodziankę - list od jego mamy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...