Barwy szczęścia | odc. 2908

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kiedy Hubert wraca z Marysią do domu, Agata przyznaje się mu, że straciła pracę. Pyrka namawia siostrę, by dała szansę Ignacemu. Hubert podejmuje także decyzję o pozbawieniu Klary praw rodzicielskich.

Oglądaj w telewizji

Śr 21.02 4:05
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kiedy Hubert wraca z Marysią do domu, Agata przyznaje się mu, że straciła pracę. Pyrka wspiera siostrę i namawia ją, by jednak dała szansę Ignacemu. Hubert podejmuje także decyzję o pozbawieniu Klary praw rodzicielskich. Spotyka się w tej sprawie z Natalią. Kajtek zaczyna pracę w hotelu. Jest wdzięczny Oliwce i Justinowi za okazaną pomoc. Skotnicki prosi Weronikę, by zrobiła koledze sesję zdjęciową do internetu. To dla niego okazja do flirtu z dziennikarką. Marek ulega Witkowi i chłopak siada za kierownicą jego samochodu. Na drodze za miastem zostaje zatrzymany przez policję. Za prowadzenie pojazdu bez uprawnień czeka go sprawa w sądzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...