Leśniczówka (805)

telenowela Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ewa chce, żeby Krzysztof zniknął z jej życia. Burmistrz dość nachalnie zaleca się do Julii. Ona ma tego dość. W Borowiku zjawia się ekipa telewizyjna, która filmuje Mariannę, Zibiego i Sławka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Ewa chce, żeby Krzysztof zniknął z jej życia. Wyrzuca ukochanego z domu. Burmistrz zaleca się do Julii. Robi to dość nachalnie, czym irytuje prawniczkę, która ma tego dość. Nie chce jednak urazić urzędnika. W Borowiku zjawia się ekipa telewizyjna, która filmuje Mariannę, Zibiego i Sławka. Horacy Szyk jest przekonany, że ich reakcje i rozmowy dostarczą widzom rozrywki. Zibi urządza na cześć Kurkowej przyjęcie. Konrad wraca do domu ze szpitala. Sytuacja jest trudna dla wszystkich. Zuzia podczas obiadu wybucha, a Kasia wieczorem popłakuje w samotności.

Występują

Zobacz także

Ładuję...