Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3743

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krakowski żąda od Marii, by oddała mu syna. Wkrótce zostaje aresztowany. Funkcjonariusze podczas przesłuchania przedstawiają mu dowody na molestowanie dziecka. W dniu ślubu Teresę prześladuje pech.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Krakowski żąda od Marii, by oddała mu syna. Ziębowa oznajmia, że Adaś jest teraz z biologiczną matką. Wkrótce mężczyzna zostaje aresztowany. Podczas przesłuchania funkcjonariusze przedstawiają mu dowody na molestowanie przez niego dziecka. Pech prześladuje Bednarczuk nawet w dniu jej ślubu. Samochód Zimińskiego, który ma zawieźć Teresę do urzędu stanu cywilnego, nie chce odpalić. Zdesperowana panna młoda próbuje wyrwać hulajnogę z rąk przypadkowego przechodnia. Dochodzi do awantury, zjawiają się policjanci. Nagle... wszystko zaczyna się układać. Bogdan odbiera Szarka ze szpitala. Potem spotyka się z Antkiem, który żałuje, że kiedykolwiek szukał ojca. Przejęty Berg, pyta Cieleckiego, jak rodzina przyjęła informację o Luśce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...