Na sygnale: Stara miłość (510)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Britney oskarża Alka o to, że się pod nią podszywa. Kolejnym podejrzanym jest jej były chłopak. Artur wybiera się ze znajomymi z przedszkola na piknik ojców z synami. Dochodzi do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Britney oskarża Alka o to, że ten się pod nią podszywa. Decyduje się wreszcie dać koledze nauczkę. Później spotyka się z kolejnym podejrzanym, swoim byłym chłopakiem Robertem. Julka pokłóciła się o niego ostatnio z Mariolą. W dzień wolny od pracy Artur wybiera się ze znajomymi z przedszkola na piknik ojców z synami. Jedno z dzieci na początku zabawy wkłada do buzi żarówkę. Po chwili jeden z opiekunów poważnie się rani, a drugi nagle traci przytomność. Doktor Góra ma ręce pełne roboty. Adam odbiera telefon od dziecka, które podczas rozmowy zaczyna się dusić. Na dodatek jego ojciec spadł z dachu. Na miejsce zostaje wysłana ekipa Benia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...