Barwy szczęścia | odc. 2907

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata ukrywa przed Hubertem, że odeszła z pracy. Ignacy postanawia pójść jej śladem. Amelia niszczy list - dowód zdrady, który znalazła u Bruna. Stański opowiada Łukaszowi o swoich problemach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Agata ukrywa przed Hubertem, że odeszła z pracy. Ignacy postanawia pójść jej śladem. Wściekły rzuca się z pięściami na Pitera, którego podejrzewa o ujawnienie jego romansu z szefową. Następnie Kieliszewski jedzie do ukochanej, wobec której nie kryje swojej czułości. Amelia niszczy list, dowód zdrady, który znalazła u Bruna. Robi synowi wymówki. Stański opowiada Łukaszowi o swoich problemach. Nieświadoma całej sytuacji Bożena cieszy się spędzonymi wspólnie z rodziną chwilami. Krystyna stara się zniechęcić Marka do Olgi. Odnosi to skutek odwrotny do zamierzonego - Złotemu udaje się przekonać partnerkę, by razem zamieszkali. Witek zapisuje się na kurs na prawo jazdy. Przekonuje ojca, by pozwolił mu pojeździć autem na pustej drodze za miastem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...