Barwy szczęścia | odc. 2906

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubertowi udaje się odzyskać Marysię. Klara trafia na obserwację psychiatryczną. Agata zostaje wezwana na rozmowę. Szef zarzuca dziewczynie romans z kolegą, któremu w dodatku pomogła w awansie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Agata otrzymuje pozytywne wiadomości od Huberta. Udało mu się odzyskać w USA Marysię, jednak Klara trafiła na obserwację psychiatryczną. W pracy Pyrka zostaje wezwana na dywanik do Głowskiego. Szef otwarcie zarzuca dziewczynie romans z kolegą, któremu w dodatku pomogła ona w awansie. Zmusza Agatę do złożenia wymówienia. Amelia odkrywa, że Bruno zdradził żonę z Karoliną. Kajtek wraca z odwyku. Sabina próbuje załatwić mu pracę w hotelu Stańskich. Justin pozostawia decyzję Oliwce. Ta zgadza się pod warunkiem, że były partner zaakceptuje jej nowy związek. Krystyna wypytuje Witka o sytuację w domu. Gdy dociera do niej informacja, że Olga nie chce zamieszkać z Markiem, wpada w złość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...