Na sygnale: Błękitna róża (508)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ekipa Benia podczas dyżuru pomaga młodemu mężczyźnie mającemu problemy z oddychaniem. Pacjent przeszedł kilka operacji plastycznych. Zespół doktora Góry zajmuje się właścicielką szklarni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Ekipa Benia podczas dyżuru pomaga młodemu mężczyźnie, który ma problemy z oddychaniem. Pacjent przeszedł kilka operacji plastycznych. Zespół doktora Góry zajmuje się właścicielką szklarni, która nabawiła się poważnej infekcji po ukłuciu się kolcami róż. Ratownicy odkrywają, że natychmiastowej pomocy wymaga również brat kobiety, który prawdopodobnie ma udar cieplny. Gabriel usiłuje zmusić matkę, by ta wreszcie wyjawiła mu, kto jest jego ojcem. Nowak zostaje pacjentem doktor Reiter, gdy nagle dostaje ataku kolki nerkowej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...