Barwy szczęścia | odc. 2905

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert dowiaduje się od Marcina, że Klara i Marysia zostały zatrzymane na lotnisku w USA, gdzie pisarka doznała załamania nerwowego. Agata na polecenie Głowskiego ma awansować jedną osobę z zespołu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Hubert dowiaduje się od Marcina, że Klara i Marysia zostały zatrzymane na lotnisku w USA, gdzie pisarka doznała załamania nerwowego. Agata na polecenie Głowskiego ma awansować jedną osobę z zespołu. Wybór Ignacego nie spotyka się z pozytywnymi reakcjami reszty ekipy. Olga decyduje się zamieszkać w Warszawie w swoim domu, sugerując, że potrzebuje więcej przestrzeni w związku z Markiem. Rozmowa artystki z Krystyną nie poprawia sytuacji. Witek przekonuje ojca, by spróbował nakłonić partnerkę do zmiany planów. Bożena po opuszczeniu szpitala odwiedza z Brunem grób ojca. Na nowo odżywają w niej wyrzuty sumienia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...