Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3740

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas meczu tenisa Bruno całuje Monikę. Cieślikowa wraca do domu dręczona wyrzutami sumienia. Załamany Antek planuje opuścić Warszawę. Szark postanawia interweniować. Żąda wypisania ze szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Podczas meczu tenisa Bruno trafia Monikę piłką w ramię. Zamyka usta wściekłej przeciwniczki... pocałunkiem. Zostaje on odwzajemniony, ale Cieślikowa otrząsa się po chwili i wraca do domu dręczona wyrzutami sumienia. Nie może przestać myśleć o tym, co się stało. Załamany Antek planuje opuścić Warszawę. Szark postanawia interweniować. Żąda wypisania ze szpitala. Nie słucha lekarza i prosi o pomoc Jagodę, która dzwoni do chłopaka. Zastaje go na dworcu. Mówi, że musi przyjechać do Szarkowskiego. Za sprawą Igi i Roberta dochodzi do konfrontacji Fabiana z matką. Kobieta nie rozpoznaje syna. Trafia do placówki medycznej, a policjanci wzywają babcię młodego mężczyzny. Michał i Brygida dogadują się coraz lepiej. Dziewczyna wyznaje mu, że marzy, by skończyć resocjalizację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...