Na sygnale: Dziadek (507)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Mariola pomaga Britney ustalić, kto przywłaszczył sobie jej tożsamość. Kradnie laptop Alka, na którym znajduje dowody jego winy. Zespół Wiktora pomaga nastolatkowi potrąconemu przez auto.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Mariola pomaga Britney ustalić, kto przywłaszczył sobie jej tożsamość. Kradnie laptop Alka, na którym znajduje dowody jego winy. Zespół Wiktora pomaga ofierze wypadku - nastolatkowi potrąconemu przez auto, który ma tętniaka aorty brzusznej. Podający się za dziadka rannego przechodzień początkowo zabrania ratownikom podania mu leków. Wkrótce senior zostaje zaatakowany przez matkę chłopca. Traci przytomność i sam zostaje pacjentem doktora Góry. Na boisko wraca trener juniorów. Doktor Banach musi pożegnać się z drużyną. Martwi się jednak o zdrowie Ibry. Ojciec młodego piłkarza naciska na niego, by zaczął ćwiczenia, chociaż jego noga nie jest jeszcze do końca wyleczona.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...