Barwy szczęścia | odc. 2904

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hubert przygotowuje się na odebranie żonie praw rodzicielskich. Aldona i Borys kibicują Aleksowi przed egzaminem. Chłopak zamierza napisać go jednak w drugim terminie - razem z Ewą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Hubert spotyka się z Natalią. Przygotowuje się na ostrą walkę w sądzie i odebranie żonie praw rodzicielskich. Pożycza również pieniądze od Agaty, by wrócić do USA i spróbować odzyskać Marysię. Marcin ustala, że jest szansa, że Klarę z dzieckiem zatrzyma na lotnisku amerykańska policja. Joanna stara się wspierać Pyrków, a Emil tęskni za swoją przybraną siostrą. Aldona i Borys kibicują Aleksowi przed egzaminem ósmoklasisty. Ewa spóźnia się do szkoły i nie zostaje wpuszczona na salę. Chłopak udaje przed nauczycielką, że nagle zachorował. Zamierza napisać egzamin w drugim terminie, razem z przyjaciółką. Borys jest dumny z postawy syna, a Ewa dziękuje nastolatkowi za wsparcie pocałunkiem. Ku zaskoczeniu Marka i Witka Krystyna oznajmia, że dzięki terapii zrozumiała w końcu zachowanie męża i postanowiła wrócić do domu. Złotego odwiedza Olga, która informuje go o przegranej w konkursie na stanowisko dyrektora teatru.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...