Leśniczówka (801)

telenowela Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Julia i Emilia Izdebskie chcą poprosić burmistrza o interwencję w sprawie kontroli Karcza w stadninie. Henryk wprowadza się do Edytki i Artura. Kasia jest załamana z powodu amnezji Konrada.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Julia i Emilia Izdebskie chcą poprosić burmistrza o interwencję w sprawie kontroli Karcza w stadninie. Orłowski nadinterpretuje ich zamiary i liczy na romantyczne chwile sam na sam z panią mecenas. Henryk tymczasowo wprowadza się do Edytki i Artura. Zrzędliwość i opryskliwość mężczyzny wkrótce dają się domownikom we znaki. Zmęczony sytuacją Krawczyk w końcu zamierza wyprosić go z domu, ale wszystko zmienia jego rozmowa telefoniczna z Bartusiem. Kasia jest załamana z powodu amnezji Konrada. Wspiera ją Krzysztof. Tymvczasem Lesiński za kilka dni ma opuścić szpital. Dzwoni do Ruszczycówny z prośbą, aby go odebrała.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...