Django (3)

(Django: Nagadoches)

serial przygodowy Francja/​Włochy 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

John kupuje platformę wiertniczą. Dla mieszkańców New Babylon to szansa na poprawę losu. O wszystkim dowiaduje się Elizabeth, która ma swojego szpiega w miasteczku. Zamierza pokrzyżować plany Ellisa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rewolwerowiec Django (Matthias Schoenaerts) przybywa do New Babylon, miasteczka w Teksasie założonego przez Johna Ellisa (Nicholas Pinnock), gdzie schronienie może znaleźć każdy wyrzutek. Osiem lat temu jego rodzina została zamordowana, a udręczony przybysz wciąż szuka sprawiedliwości. Odnajduje tu swoją dorosłą już córkę, Sarah (Lisa Vicari), której udało się przeżyć. Nie zamierza już nigdy jej opuszczać. Wraz z dziewczyną, Ellisem i jego synami staje do walki z nienawistną Elizabeth Thurman (Noomi Rapace), zwaną Damą z Elmdale. Kobieta chce, by ziemia, na której znajduje się New Babylon, wróciła do jej rodziny. Serial na motywach spaghetti westernu Sergia Corbucciego z 1966 roku.

W tym odcinku

John kupuje od Waltera, swojego starego kompana, platformę wiertniczą. Dla mieszkańców New Babylon to szansa, by wydźwignąć się z nędzy. O wszystkim dowiaduje się Elizabeth, która ma swojego szpiega w miasteczku. Zamierza pokrzyżować plany Ellisa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...