Barwy szczęścia | odc. 2903

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata zamierza zgłosić porwanie Marysi. Marcin ma związane ręce - Klara posiada pełnię praw rodzicielskich. Po powrocie z USA do Polski Hubert postanawia poprosić o wsparcie mecenas Zwoleńską.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Agata zamierza zgłosić porwanie Marysi na policji. Marcin ma związane ręce - Klara posiada pełnię praw rodzicielskich i może decydować o losie córki na równi z mężem. Po powrocie z USA do Polski Hubert postanawia poprosić o wsparcie mecenas Zwoleńską, która kiedyś pomogła odzyskać dziecko Józkowi Sałatce. Ignacy wspiera Agatę w trudnych chwilach, przejmując w pracy część jej obowiązków. Ewa zastanawia się nad swoją przyszłością. Przed egzaminem nastolatka może liczyć nie tylko na Kujawiakową, ale też Umińską, która namawia dziewczynę, by wybrała w życiu własną drogę, a niekoniecznie szła śladami swojej zmarłej matki. Po wyjeździe Kasi i Ksawerego Vincenzo stara się uświadomić Łukaszowi, że najważniejsza powinna być dla niego rodzina, a nie kolejny zastrzyk adrenaliny w pracy. Damian wymienia zamki w drzwiach mieszkania Sadowskiego. Dziennikarz postanawia odreagować stres na kolejnym treningu oldboyów. Gdy spotyka Marcina, zaczyna jednak na nowo myśleć o śledztwie w sprawie Bondy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...