Leśniczówka (800)

telenowela Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Krzysztof jedzie do Kasi i nie zjawia się na spotkaniu z Ewą. Rano zostawia Płoskiej wiadomość na poczcie głosowej, ale przez przypadek nie wyłącza telefonu. Nagranie jest dla niej ciosem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Krzysztof jedzie do Kasi i nie zjawia się na spotkaniu z Ewą. Rano zostawia Płoskiej wiadomość na poczcie głosowej, ale przez przypadek nie wyłącza telefonu. Nagranie, które odsłuchuje ukochana, jest dla niej ciosem. Konrad po utracie pamięci jest zagubiony. Lekarz radzi Kasi, żeby ograniczyła wizyty w szpitalu. Oburza to Ruszczycównę, ale Magda stara się jej wytłumaczyć, że ma to sens. Julia opowiada Orłowskiemu o przestępczej przeszłości Janusza. Burmistrz podchodzi do tych rewelacji sceptycznie, ale prosi Janusza o pozytywny wynik kontroli w stadninie. Karcz nie zamierza jednak spełnić tej prośby.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...