Klan | odc. 4246

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mariusz ma wyrzuty sumienia, że wczoraj przesadził z alkoholem. Martwi się, że wychowawczyni Kuby widziała go pijanego. Po południu idzie odebrać syna ze szkoły, a przy okazji przeprosić nauczycielkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Mariusz ma wyrzuty sumienia, że wczoraj przesadził z alkoholem. Martwi się, że syn się na niego obraził i że wychowawczyni Kuby widziała go pijanego. Po południu idzie odebrać syna ze szkoły, a przy okazji przeprosić nauczycielkę. Witold rozmawia ze stryjenką na temat związku jej córki. Proponuje, by spróbować umówić Marcela na wizytę u psychologa. Anna spotyka się z zięciem i pyta o jego zdanie na ten temat. Marcel zapewnia, że nadal kocha Iwonkę, ale ona nie rozumie jego pasji. W domu teściów Michała zjawia się siostra męża Oliwki. Przekazuje awizo, z którym trzeba odebrać wezwanie na sprawę Marka. Beata informuje syna o planach adopcji nieślubnego dziecka Zygi przez rodziców Jagody. Rafalski ma do żony pretensje, że wtrąca się ona w nie swoje sprawy. Dymka uważa, że Darek unikając konfrontacji z Dżesiką zachowuje się nie w porządku zarówno do niej, jak i Barbary. Powinien w końcu zdecydować, z którą z kobiet chce być. Pod jego wpływem Darek dokonuje wyboru.

Występują

Zobacz także

Ładuję...