Barwy szczęścia | odc. 2902

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia obawia się zemsty Bondy, o czym mówi Vincenzowi. Nie zważając na protesty męża, Sadowska postanawia polecieć z synem do Norwegii. Agata informuje Huberta, że jego żona porwała Marysię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kasia bardzo obawia się zemsty Bondy, o czym mówi Vincenzowi. Udaje jej się poprawić humor Ksaweremu dzięki wycieczce do nowego domu na wsi i przejażdżce z Mariuszem na traktorze. Nie zważając na protesty męża Sadowska postanawia polecieć z synem do Norwegii, do Walerii. Agata informuje zaskoczonego Huberta, że jego żona porwała Marysię ze szkoły i zniknęła bez śladu. Aldona za wszelką cenę chce zmotywować Aleksa do nauki przed egzaminem ósmoklasisty. Borys uważa jednak, że za bardzo naciska ona na syna. Kiedy chłopak spóźnia się na zajęcia wyrównawcze, naraża się Kujawiakowej. W szkole Aleks pociesza Ewę, która, skrytykowana przez polonistkę, zwątpiła w swój talent pisarski. Gabi również broni Walawskiej, uświadamiając nauczycielce, że zbyt surowo potraktowała uczennicę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...