Klan | odc. 4245

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mariusz nie zgłosił się po Kubusia po powrocie z wycieczki. Zakłopotana tą sytuacją wychowawczyni postanawia sama odwieźć go do domu. W mieszkaniu zastaje kompletnie pijanego ojca chłopca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Mariusz kończy współpracę z firmą Jerzego. Odchodząc opowiada kierownikowi Czopowi, jak pechowym samochodem jest warszawa, która ukradli z warsztatu. Czop sugeruje, żeby do wożenia nowożeńców wynająć inne stare auto. Iga i Zyga spotkają się ze studentką, która rzekomo zaszła z Kalińskim. Mężczyzna zostawia inicjatywę żonie. Zniecierpliwiona Iga postanawia wprost zapytać dziewczynę, czego od nich oczekuje. Witold podpytuje stryjenkę, o bałaganiarstwo Marcela. Uważa, że nie jest to powód do rozwodu. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Chce porozmawiać z Marcelem. Michał umówił się z prywatnym detektywem Emilem. Śledczy twierdzi, że jest bardzo zajęty, ale kiedy do kawiarni wchodzi Franczeska, zmienia zdanie. Podejmuje się poszukiwania Mildy. Mariusz nie zgłosił się po Kubusia po powrocie z wycieczki. Zakłopotana wychowawczyni postanawia sama odwieźć go do domu. W mieszkaniu zastaje kompletnie pijanego ojca chłopca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...