Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3738

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika przekupuje niedoszłego kursanta Wojtka, żeby zeznawał w jego sprawie. Tymczasem Kopciowa razem z synkiem Szulców przynosi na policję resztę pieniędzy z napadu i żąda uwolnienia zięcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Monika przekupuje niedoszłego kursanta Wojtka, żeby zeznawał w jego sprawie. Tymczasem Kopciowa razem z synkiem Szulców przynosi na policję resztę pieniędzy z napadu i żąda uwolnienia niewinnego zięcia. Niestety, policjant twierdzi, że o tym zdecyduje prokurator. Kamil przyłapuje Sebę, na przemycaniu Heblowi alkoholu i cygar. Ryszarda odwiedzają także goście z miasta, którzy relacjonują szefowi, jak idą interesy pod jego nieobecność. Hoffer wyprasza całe towarzystwo. Nagle do doktora dzwoni Boska, która kazała wynosić się opiekunce wnuczki. W domu Kamil zastaje pakującą się Alicję i wrzeszczącą Anię na rękach wściekłej babci. Z kolei Gwiazda pokazuje Smolnemu i Kwiatkowskiemu nowe biura ich redakcji. Naczelni są wkurzeni na prezesa. Wciąż sądzą, że ukrywa on fuzję ich gazet. Do Krzysztofa wpada była żona, która martwi się brakiem kontaktu z synem. Smolny zaprasza więc Natalię do domu. On i Basia nie mogą uwierzyć w to, jak Grzesiek zachowuje się przy matce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...